Rekrutujemy kadrę w różnych obszarach i o różnych kompetencjach; zarówno pracowników technicznych, jak i zarządzających. Oferujemy konkurencyjne warunki pracy, dobrą atmosferę oraz jasną strukturę rozwoju i awansów.

Poniżej znajduje się lista stanowisk, na które prowadzimy bieżącą rekrutację. Jeśli nie ma wśród nich takiego, jakim jesteś zainteresowany – nic straconego. Prosimy, zostaw swoje CV w naszej bazie, odezwiemy się, gdy tylko pojawi się możliwość zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku.

 

AKTUALNE OFERTY PRACY:

 

Pracownik w sekcji segregacja – zobacz ofertę

Pracownik działu pakowania – zobacz ofertę

Operator maszyny – zobacz ofertę

Operator Maszyn (wytłaczarka i wtrysk) – zobacz ofertę

 

 

Czyste środowisko i czysty biznes. Zachowana równowaga pomiędzy ekologią i kosztami. Tak: rozwiązania stosowane do odbioru, segregacji i przetwarzania odpadów zawsze są kompromisem. Ale może to być bardzo dobry kompromis. Tak dobry jak oferta Eko Basket Recykling, która dzięki kompleksowości działań daje nam satysfakcjonującą rentowność przy zachowaniu uczciwych cen.
Nasi klienci zyskują pieniądze, czas i pewność. Pieniądze, ponieważ nasza oferta jest konkurencyjna. Czas, ponieważ możemy dla każdego podmiotu zrealizować pełny zakres działań, nie muszą więc negocjować osobnych umów z kilkoma odbiorcami, wyspecjalizowanymi w wąskim asortymencie lub wąskim zakresie usługi. I wreszcie – klienci Eko Basket zyskują pewność. Pewność tego, że zawsze i bez żadnych wyjątków przestrzegamywszystkich obowiązujących przepisów prawa.
Eko Basket Recykling ma niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności w zakresie zbierania, transportu i przetwarzania odpadów. Oprócz rozległego zaplecza magazynowego mamy również specjalistyczny park maszynowy oraz własne środki transportu. To dzięki całkowitej samodzielności zapewniamy naszym klientom profesjonalną i sprawną obsługę.
Świadcząc kompleksowe usługi związane z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów, Eko Basket dba zarówno o czystość otaczającej nas wszystkich przestrzeni, jak i o czyste, korzystne dla obu stron warunki współpracy. I ekologia, i satysfakcja kontrahentów są dla nas priorytetowe. Nie jesteśmy marzycielami; wiemy, że wyłącznie dbając na równi o oba te fundamenty, osiągniemy końcowy cel – czystsze środowisko naturalne naszego kraju.